Katı atık düzenli depolama (deponi) projelerinde ve bina temellerinde mevcut suyu drenaj amaçlı kullanılan drenaj kompozitleri istenmeyen suların hızlı ve güvenli biçimde transferini sağlayan malzemelerdir. Ortada bulunan drenaj bölümünün üst tarafı örgüsüz geotekstil ile kaplanabildiği gibi gerek duyulması halinde alt tarafıda örgüsüz geotekstil ile kaplanabilmektedir.

Katı atık rehabilitasyon projelerinde ise gaz tahliye katmanı olarak kullanılan drenaj kompozitleri, mevcut projelerde kullanılması gereken 15-20 cm lik mıcır tabakasının yerini almakta ve daha ekonomik çözüm olmaktadır. Ayrıca mıcırın yüzeyde kalmasının zorlaştığı eğimli yüzeylere de rahatlıkla monte edilebilmesi sayesinde uygulama kolaylığıda sağlamaktadır.

Bina temellerinde, demiryollarında, karayolu tünellerinde ve yollarında sıkça kullanılan drenaj kompozitleri, istemeyen suların tahliyesini hızlı ve güvenli biçimde sağlamaktadır.

Firmamız bu konuda bilgi ve deneyimini kullanarak müteahhit firmalara ve idarelere en ekonomik ve doğru çözümleri üretmektedir.