GEOART
Geoart, inşaat ve mühendislik konularında profesyonel çözümler üretmek amacıyla yola çıktı. Uzman mühendisler tarafından yönetilen Geoart, güven ve kaliteden ödün vermemeyi şirket felsefesi olarak kabul etti. Bugün, yer aldığı her projede bu felsefeyle çalışmaktadır.

Geoart’ın uzmanlık alanı, başta istinat yapıları olmak üzere, her türlü geoteknik mühendisliği uygulamaları, kaya ve taş düşmelerine karşı teknik çözümler, katı atık ve tehlikeli izolasyon işleridir. Tüm bu hizmetleri verirken müşterilerine daima doğru ve ekonomik çözümleri sunar. Tabi ki kaliteyi göz ardı etmeden… Bunun için de tüm malzeme ve teknik destek tedariği için çözüm ortağı olarak yurt dışındaki uzman firmalarla çalışır..

Geoart, bugüne kadar pek çok idareyle çalıştı ve çalışmaya devam ediyor. Özel sektörde de sorumluluğunu üstlendiği tüm projeleri anahtar teslim tamamladı ve adından güvenle söz ettirerek yoluna devam ediyor..

Fark Yaratan Güç…
Alanında dünyanın önde gelen markaları arasında yer alan Tele Textiles’in Türkiye distribütörü olan Geoart, arkasındaki güç ve kendi dinamizmiyle müşterilerine daima en iyisini sunmayı marka felsefesi olarak kabul etmektedir.

Fark Yaratan Ürünler…
Ürün portföyünün hitap ettiği sektörlerin koşullarını çok iyi bilen Geoart, müşterilerine ürettiği sağlam çözümlerle, kalıcı değerler yaratmayı kendi misyonu olarak görmektedir.

Fark Yaratan Değer…
Gelişen, geliştiren, değişen, değiştiren bakış açısıyla müşterilerine daima kalıcı değerler sunan Geoart, müşterileriyle kendi arasında da kalıcı değerler oluşturma amacıyla farklı çözümler üretmeye devam edecektir…